Alpha Spirit Cat Beef Snack (Jautiena) kubeliai, 35gr

 Pusiau drėgni skanėstai katėms su jautiena.

1-2 d.d.
0,97 €

Nemokamas pristatymas perkant už 19 Eur ir daugiau.

 

 

 

 

Prekės aprašymas

Detalės

 

Pusiau drėgni skanėstai katėms su jautiena.

Kodėl Alpha Spirit?

Alpha Spirit užtiktina, kad jūsų augintinis gaus išskirtinės kokybės produktą. Natūralus papildas pagamintas iš 85% mėsos ir šviežios žuvies siūlo jūsų augintiniui išskirtinį skonį ir tekstūrą. Taip pat šis produktas turi elementų, kurie padeda užlirsti kelią kremzlinei degeneracijai. Formulėje yra dumblių (puikaus omega-3 ir omega-6 rūgščių, ypač DHA šaltinio) ir išgrynintų mielių ekstraktų, kurie padeda pagerinti kraujotakos, smegenų veiklos ir regos funkcijas bei prisideda prie gyvūnop imuninės sistemos vystymosi.

Sudėtis: 85% šviežios mėsos ir šviežios žuvies (35% šviežios jautienos, 20% šviežios vištienos, 20% šviežių kiaulienos kepenėlių ir 10% šviežios žuvies), ankštinių augalų daigai: 3,76% žaliųjų žirnių Pisum sativum, 3,75% baltųjų žirnių Pisum spp. ir 1% lęšių Lens culinaris, 3% glicerolio. 2,09% džiovintų jūros dumblių, 0,7% Saccharomyces cerevisiae rūšies mielių produkto, 0,15% gliukozamino, 0,1% chondroitino sulfato.

Maistiniai priedai: 0,45% cinko amino rūgščių chelatų, hidratų (0,675g/kg cinko).

Analitinė sudėtis: baltymų mažiausiai 32%, riebalų mažiausiai 8%, pelenų daugiausiai 9,5%, ląstelienos daugiausiai 1%.

Šėrimo instrukcijos: papildomas pašaras katėms. Šėrimo normos nurodytos ant pakuotės. Gyvūnas visada turi turėti šviežio geriamo vandens. Skanėstus laikyti vėsioje ir sausoje vietoje, nepalikti ant tiesioginių saulės spindulių.