Barking Heads Tiny Paws Bad Hair Day visiems mažiems

Sausas šunų maistas labai mažų (toys) ir mažų veislių šunims - 50% ėriena.
Prekės Pavadinimas Pakuotė Kaina Vnt.
Barking Heads Tiny Paws Bad Hair Day 1,5 kg
18,31 €
2-6 d.d.
Barking Heads Tiny Paws Bad Hair Day 4 kg
37,52 €
2-6 d.d.
Barking Heads

Nemokamas pristatymas perkant už 19 Eur ir daugiau.

 

 

 

 

Prekės aprašymas

Detalės

Aprašymas

Skanus, visavertis ėdalas toy ir mažų veislių šunims 50% ėrienos mėsos formulės, kurį augintiniai tiesiog pamils. Tai taip pat sukurta šunims, kurie turi prastą kailį, prastą odos būklę, turi niežulį ir kasymąsi, perteklinį plaukų metimą, dėmes.

Šiais laikais visi kreipia šiek tiek daugiau dėmesio į tai, ką valgo. Taigi, svarbu rūpintis ir tuo, kuo šeriame savo augintinius, juk jie irgi „yra tuo, ką ėda“. Ultra Premium klasės augintinių ėdalai yra itin aukštos kokybės. Šiuos ėdalus sudaro paprasti, gerai žinomi, tačiau sveiki aukščiausios kokybės ingredientai.

Gaminiuose nėra jokių „E“ ar sudėtingų sudedamųjų dalių. Gaminius sudaro tik daugybė gardžių ir maistingų ingredientų. Pagrindinis siekis yra tiekti augintiniams natūralų, sveiką ir maistingą ėdalą, kuris užtikrins, jog Jūsų augintinis ne tik atrodys puikiai ir sveikai, bet taip ir jausis.

Maiste naudojami tik geri ingredientai kaip: ėriena, ryžiai, avižos, liucerna upėtakis, žirniai, lašišų aliejus, jūros dumbliai, pomidorai, sąnarių apsauga, mineralai ir vitaminai.

Maiste nėra blogų ingredientų kaip: dirbtinių dažiklių, dirbtinių skonio stipriklių, dirbtinių konservantų, modifikuotų produktų.

Sudėtis

Šviežiai paruoštos nukaulintos ėrienos mėsos 26%, džiovintos ėrienos mėsos 20%, rudieji ryžiai, avižos, saldžios bulvės , baltieji ryžiai, žirniai, koncentruoto ėrienos sultinio 2.5%, šviežiai paruoštų nukaulintų upėtakių mėsos 2%, ėrienos taukų 2%, lašišų taukų 2%, liucerna, jūros dumbliai. Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų.

Priedai

Maistiniai priedai (1-ame kg)

Vitaminai: vitamino A 20 800 TV, vitamino D3 1 850 TV, vitamino E 580 TV. Mikroelementai junginiuose: Geležies sulfato monohidrato 770 mg, cinko sulfato monohidrato 645 mg, mangano sulfato monohidrato 125 mg, vario sulfato pentahidrato 45 mg, bevandenio kalcio jodato 5.70 mg, natrio selenito 0.65 mg.

Sudėties analizė

Žalių baltymų 22%, riebalų 14%, žalios ląstelienos, 3%, neorganinių medžiagų 9%, drėgnio 8%, omega-6 2.5%, omega-3 1.6%.

Maitinimo normos

Faktoriai: amžius, aktyvumas, medžiagų apykaita ir metų laikas, gali turėti įtakos mitybai. Prašome pasitikrinkite pas savo veterinarijos gydytoją ar Jūsų šuo yra tinkamo svorio. Rekomenduojama keisti 25% seno ėdalo šiuo ėdalu, kas antrą dieną iki tol kol visu 100% pereis prie Barking Heads. Normos nurodytos ant pakuotės. Kadangi gaminiuose naudojama optimalūs maistingųjų medžiagų kiekiai, papildų duoti nerekomenduojama, nebent taip patartų veterinarijos gydytojas.

Gyvūnas visada turi turėti švaraus vandens. Laikyti uždarytą, vėsioje , sausoje vietoje.

Pagaminta: Anglijoje