Trainer Natural Puppy & Junior Medium

Vidutinių veislių šuniukams nuo 1 iki 12/15 mėnesių. Funkcionalusis maistas, stiprinantis gyvūno sveikatą.

Nėra sandėlyje

Prekės Pavadinimas Kaina
Ši prekė neturi pasirinkimų.
Trainer Natural

Nemokamas pristatymas perkant už 19 Eur ir daugiau.

 

 

 

 

Prekės aprašymas

Detalės

Aprašymas

Jo sudėtyje esantys nukleotidai (mielių ekstraktas) augimo periode skatina imuninės sistemos vystymąsi, stiprina atsparumą patogenams. Žaliosiose midijose esančios medžiagos stiprina sąnarius. Ypatingas mišinys susidedantis iš  netirpios ir tirpios ląstelienos, runkelių minkštimo ir linų sėklų  reguliuoja žarnyno veiklą ir gerina išmatų kokybę. Granulių struktūra ir obuolių ekstraktas neleidžia susidaryti dantų apnašoms. Spirulina dumblis stiprina kailį ir išryškina natūralią jo spalvą. Probiotikai lengvina virškinimą, slopina uždegiminius procesus, naikina blogą kvapą.

Vidutinių veislių šunys yra harmoningi, norintys daug judėti ir galintys lengvai adaptuotis prie įvairių gyvenimo sąlygų. Funkcionalusis maistas saugo ir stiprina gyvūno sveikatą, didina atsparumą įvairiems aplinkos poveikiams. Greitas augimas, svorio kontrolė, kai nesudeginamos kalorijos (per mažas fizinis aktyvumas), virškinamojo trakto ir odos jautrumas, gyvenimas lauke reikalauja specializuoto maitinimo, kuris galėtų pilnai patenkinti poreikį maistingoms medžiagoms.

VIDUTINIŲ VEISLIŲ TRAINER NATURAL maisto sudėtyje yra raudonųjų NATŪRALIŲ INGREDIENTŲ: NUKLEOTIDINIS MIELIŲ EKSTRAKTAS (PUPPY&JUNIOR, SENIOR). Nukleotidai ypač naudingi augimo periode, ne mažiau naudingi ir suaugusiems šunims, siekiant išvengti ligų. Mielės teigiamai veikia daugelį organų: kaip virškimo sistemą ir padeda patologijų (diarėjos) atveju. OBUOLIŲ EKSTRAKTAS (PUPPY&JUNIOR, ADULT, LIGHT) turtingas procianidais, kurie stimuliuoja plaukų augimą augimo (anagen) fazėje ir atitolina plaukų kritimo (telogen) fazę. Antioksidantai saugo ir stiprina kailio spalvą. ŠLIAUŽIANTYSIS INKARUOTIS (SENIOR, LIGHT) naudingas harpagosidais, kurie veikia kaip analgetikai, slopina uždegiminius procesus, stiprina sąnarius. CITRUSINIŲ VAISIŲ BIOFLAVANOIDAI (SENIOR, LIGHT). Iš citrusinių vaisių (apelsinų, mandarinų) išgaunamas bioflavanoidų (narigino, hesperidino, kvercetino, rutino) mišinys ir askorbino rūgštis (Vit. C), tai yra stiprūs antioksidantai, stabdantys laisvųjų radikalų griaunamajį poveikį ląstelėse. Antioksidacinės flavanoidų savybės apsaugo žarnyno epitelio ląsteles nuo laisvųjų radikalų poveikio virškinimo procese. LINŲ SĖMENYS turi daug polinesočiųjų riebiųjų rūgščių (omega 3 ir omega 6), augalinių klijų, mineralų ir vitaminų E, B1,B2. Augaliniai klijai didina žarnyno klampumą, stiprina ir reguliuoja žarnyno veiklą. ŠILAUOGĖS pigmentai saugo kapiliarus nuo trapumo, ląsteles nuo senėjimo ir kitų pakitimų vykstančių dėl oksidacijos. Kai kurie procesai labai panašūs į vykstančius bręstant vynui.

Vidutinių veislių šuniukams charakteringas labai trumpas augimo periodas (užauga per 12 mėn.) nepilnai susiformavusi virškinimo sistema ir silpna imuninė sistema. Funkcionalusis maistas patenkina specialius vidutinių veislių šuniukų mitybos poreikius,nes maiste esantis: OBUOLIŲ EKSTRAKTAS neleidžia ant dantų susidaryti apnašoms ir kariesui. NUKLEOTIDINIS MIELIŲ EKSTRAKTAS dalyvauja imuninės sistemos vystymesi. AUGALŲ LĄSTELIENA IR PREBIOTIKAI gerina nesusiformavusios virškinimo sistemos funkcionalumą. JŪROS DUMBLIS SPIRULINA stiprina kailio spalvą. ŽALIOSIOS MIDIJOS stiprina ir saugo jungiamuosius audinius ir sąnarių kremzles.

 

Sudėtis

lydyti kiaulės taukai šviežia vištų ir kalakutų mėsa ryžiai dehidratuota vištų ir kalakutų mėsa kukurūzai dehidratuota kiaulių mėsa runkelių minkštimas cikorijų ekstraktas sėmenys dehidratuotos žuvies miltai F.O.S. (frukto oligo- sacharidai) alaus mielės žirnių skaidulos kukurūzų aliejus vitaminai ir mineralai druska obuolių ekstraktas nukleotidai Spirulina dumblis (Arthrospira Platensis) žaliosios midijos (Perna Canaliculus) cholino chloridas metioninas vitaminas E inulinas šilauogių ekstraktas

Sudėties analizė

neapdoroti baltymai 30.0% drėgmė 8.0% neapdorota ląsteliena 2.2% fosforas 0.9% neapdoroti aliejai ir riebalai 16.0% neapdoroti pelenai 6.5% kalcis 1,1% vitaminas A 18.000 T.V vitaminas D3 1.350 T.V vitaminas E (alfatokoferolis) 265mg varis (vario sulfatas) 20mg

Maitinimo normos

 
Šuns amžiusDienos norma gramais12,5 kg pakuotės užteks
1-2 mėn 70-150 g 83-179 dienų
3-4 mėn 225-280 g 45-56 dienų
5-7 mėn 270-280 g 45-46 dienų
8-12 mėn

280 g

45-45 dienų
12-15 mėn 280 g 45-45 dienų