Trainer Natural Puppy Maxi 1 - 8

Šunų maistas TRAINER NATURAL Puppy Maxi 1 - 8 - didelių ir gigantiškų veislių šuniukams pradinėje gyvenimo stadijoje ( nuo 1 iki 8 mėnesių ). Funkcionalusis maistas, stiprinantis gyvūno sveikatą.

Nėra sandėlyje

Prekės Pavadinimas Kaina
Ši prekė neturi pasirinkimų.
Trainer Natural

Nemokamas pristatymas perkant už 19 Eur ir daugiau.

 

 

 

 

Prekės aprašymas

Detalės

Aprašymas

Šunų maistas TRAINER NATURAL Puppy Maxi 1 - 8 - didelių ir gigantiškų veislių šuniukams pradinėje gyvenimo stadijoje ( nuo 1 iki 8 mėnesių ). Funkcionalusis maistas, stiprinantis gyvūno sveikatą. Jo sudėtyje esantys Nukleotidai (mielių ekstraktas) augimo periode padeda vystytis imuninei sistemai ir didina atsparumą patogenams. Žaliosiose midijose ir linų sėmenyse esančios maistinės medžiagos naudingos gyvūnų skeletui ir sąnariams, kurie yra labai jautrūs (problemiški) didelių ir gigantiškų veislių augantiems šuniukams. Granulių struktūra ir obuolių ekstraktas neleidžia susidaryti dantų apnašoms.

Didelių ir gigantiškų veislių šunys palyginus trumpai gyvena (dažniausiai mažiau nei 10 metų). Funkcionalusis maistas saugoja ir stiprina gyvūnų sveikatą, padeda gerai jaustis senstant. Greito ir intensyvaus augimo fazė, svorio kontrolė norint išvengti sąnarių negalavimų, jautri širdis ir maža žarnyno talpa reikalauja ypač specialaus maisto, kuris padėtų spręsti didelių veislių šunų tipines sveikatos problemas.

NATURAL TRAINER MAXI VEISLIŲ maisto sudėtyje yra žalių NATŪRALIŲ INGREDIENTŲ turtingų antioksidantais, kurie palaiko idealų svorį, saugo širdį ir gerina sąnarių darbą. BOSVELIJŲ ŽIEVĖ (Boswellia serrata), iš jų dervos išgaunamas fitokompleksas (eteriniai aliejai ir triterpeninės rūgštys, kurios turi bosvelinės rūgšties kaip pagrindinį komponentą) neleidžia vystytis uždegiminiams ir artritiniams procesams. Perna canaliculus yra ŽALIŲJŲ MIDIJŲ rūšis iš Naujosios Zelandijos. Perna canaliculus ekstrakte yra didelio aktyvumo priešuždegiminių medžiagų, kurios padeda išvengti artritinių susirgimų. OBUOLIŲ EKSTRAKTAS pagamintas iš neprinokusių vaisių, turtingas polifenoliais ir procianidais, kurie neleidžia formuotis dantų apnašoms ir kariesui. CIKORIJŲ EKSTRAKTAS turtingas inulinu ir frukto oligo-sacharidais. Šių prebiotinių savybių dėka tai yra išskirtinis maistas naudingų bakterijų populiacijai, kurie palaiko sveiką žarnyną. ŽIRNIŲ SKAIDULOS yra šiek tiek fermentuoto pluošto šaltinis, kuris kartu su prebiotikais gerina išmatų konsistenciją ir apsaugo nuo žarnyno ligų. ALAVIJAS dažnai vadinamas “stebuklinguoju augalu”, kuriame gausu sulčių ir maistingųjų medžiagų. Jame yra svarbių vitaminų (vit. A,B,C,D,E) ir mineralų, anglevandenių ir fermentų, kurių dėka alavijas yra svarbi raminanti ir tonizuojanti priemonė. Trainer Natural maiste yra labai mažas kiekis sodos (< 0,25%) ir papildyta L-karnitinu, todėl ypač tinka tų veislių šunims, kurie linkę sirgti širdies ir inkstų ligomis.

Didelių ir gigantiškų veislių šuniukams būdingas labai ilgas ir intensyvus augimo periodas (kritinis tarp pirmųjų 15 - 24 mėnesių, prikalusomai nuo veislės), kuris yra skirstomas į dvi atskiras fazes: pirma fazė intensyvaus augimo (kol pasiekiama 50% suaugusio svorio) ir antra - raumenų vystymosi fazė, kurios metu svorio kontrolė yra labai svarbi, norint išvengti negalavimų. Funkcionalusis maistas gali patenkinti specialius didelių ir gigantiškų veislių šuniukų mitybos poreikius, nes maiste esantis: NUKLEOTIDINIS MIELIŲ EKSTRAKTAS reikalingas imuninės sistemos vystymuisi. ŽALIOSIOS MIDIJOS maitina ir apsaugo jungiamuosius audinius ir sąnarių kremzles. OBUOLIŲ EKSTRAKTAS (ADULT, LIGHT) neleidžia susidaryti dantų apnašoms ir kariesui. AUGALŲ LĄSTELIENA IR PREBIOTIKAI užtikrina gerą žarnyno veiklą.

 

Sudėtis

Šviežia vištų ir kalakutų mėsa, kukurūzai, ryžiai, dehidratuota vištų ir kalakutų mėsa, lydyti kiaulės taukai, dehidratuota kiaulių mėsa, linų sėmenys, runkelių minkštimas, kukurūzų aliejus, dehidratuotos žuvies miltai, cikorijų ekstraktas, F.O.S. (frukto- oligosacharidai), alaus mielės, žirnių skaidulos, vitaminai ir mineralai, žaliosios midijos (Perna canaliculus), nukleotidai, obuolių ekstraktas, druska, cholino chloridas, DL- metioninas, L-karnitinas, vitaminas E. Sudėtyje yra Inulino.

Priedai

Vitamino A 18.000 T.V., Vitamino D3 1.350 T.V., Vitamino E ( alfatokoferolio) 265mg, Vario ( vario sulfato) 20 mg.

Sudėties analizė

Drėgmės 8,00 % Neapdorotų baltymų 29,50 % Neapdorotų aliejų ir riebalų 16,50 % Neapdorotos ląstelienos 2,30 % Neapdorotų pelenų 6,00 % Kalcio 1,10 % Fosforo 0,95 %

Maitinimo normos

Rekomenduojama dienos norma

Šuns amžiusDienos norma gramais12,5 kg pakuotės užteks
1-2 mėn 110 - 270 g 46 - 114 dienų
3 - 4 mėn 410 - 500 g 25 - 30 dienų
5 - 7 mėn 550 g 23 dienų
8 mėn

570 g

22 dienų